Psycholog Warszawa

Centrum Psychoterapii “Genesis”

Zespół

psycholog warszawa terapia małżeńska warszawaPrzedstawiamy specjalistów, którzy są do dyspozycji pacjentów w Warszawie. W celu poznania terapeutów z Lublina lub Krakowa prosimy przejść do odpowiednich stron: psychologlublin.plpsychologkrakow.pl

Kierownik Zespołu Centrum Psychoterapii Genesis

Marta Wiercińska

psycholog warszawa terapia małżeńska warszawaJestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz 4-letni kurs psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Collegium Medicum w Krakowie, a także roczny kurs w centrum terapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Psychoterapeuci

Katarzyna Pecko
W 2006 roku ukończyłam Szkołę Psychoterapii, Kurs Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanym przez PTP. Ukończyłam również Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Od 2004 roku jestem aktywnym zawodowo psychologiem.

Dowiedz się więcej

Iwona Feliksiak
Studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ukończyłam w 2003 roku. Swój warsztat pracy i umiejętności z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii rozwijałam podczas licznych współpracy i staży klinicznych.

Dowiedz się więcej

Beata Lichocka
psycholog warszawa terapia małżeńska warszawaJestem psychologiem, psychoterapeutą, trenerem. Prowadzę porady i konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną, grupy wsparcia, grupy interpersonalne, warsztaty i treningi. Zajmuję się systemową psychoterapią rodzin oraz psychoterapią par.

Dowiedz się więcej

Iwona Centka
psycholog warszawa terapia małżeńska warszawaAbsolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2003 roku prowadzi zajęcia ze studentami, licealistami oraz środowiskiem biznesowym, dotyczące między innymi: komunikacji interpersonalnej, stresu, wyboru zawodu, planowania kariery i poszukiwania pracy oraz świadomości. Ma za sobą kilka tysięcy godzin przepracowanych na sali szkoleniowej. Jest twórczynią autorskiego programu studiów podyplomowych dla doradców zawodowych, który realizuje w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem. Prowadzi superwizję dla doradców zawodowych.

Dowiedz się więcej

Psychiatrzy

W naszym gabinecie stale współpracujemy z zespołem psychiatrów, aby zapewnić Państwu maksymalną opiekę. Spotkania z psychiatrą są zazwyczaj umawiane w dogodnym dla Pacjenta czasie. Mogą one być wsparciem psychoterapii lub w szczególnych przypadkach mogą stanowić główną linię pomocy. Po pierwszych konsultacjach z naszymi specjalistami ustalana jest najlepsza forma pomocy.


 • Skontaktuj się

  Recepcja
  Tel.: 884 333 184

  poniedziałek - piątek: 10:00-20:00
  sobota: 10:00-16:00

  Konsultacja z psychologiem
  Tel.: 605 534 612

  poniedziałek - piątek:
  14:00-16:00 oraz 20:00-21:00

  email: wyślij wiadomość

 • Nasz adres

  ul. Złota 71/7
  00-819 Warszawa

 • Godziny otwarcia

  Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
  Sobota: 08:00-16:00

 • Nasze serwisy

 • ^Do góry strony